Libet completto

Linia Completto to szereg produktów, które z założenia mają stanowić uzupełnienie innych linii. Dodatkowe elementy, w tym gazony, palisady, stopnie schodowe czy murki lub elementy ogrodzeniowe mogą ożywiać każdą aranżację, dodawać indywidualnego charakteru, a także, co oczywiste, nieść ze sobą określoną funkcjonalność.

W linii Completto zgromadzone zostały elementy w bardzo dużym stopniu uniwersalne, co oznacza, że ich zastosowanie nie jest ograniczone ani przez materiał, ani barwę. Pasują doskonale do wykończeń kamiennych, betonowych, kostek brukowych czy płyt tarasowych, ale na tym się możliwości nie kończą.

W linii Completto najważniejszy jest indywidualizm. Możemy przedstawić dziesiątki pomysłów na aranżację z wykorzystaniem poszczególnych produktów, ale tak naprawdę nigdy nie wyczerpiemy wszystkich możliwości. W zależności od indywidualnych upodobań inwestora oraz potrzeb wynikających z projektu można łączyć wiele elementów, a dzięki zastosowaniu elementów splitowanych (dzielonych) w linii Completto, liczba możliwych kombinacji estetycznych wzrasta jeszcze bardziej.

Completto to propozycja dla inwestorów, którzy, mając już przygotowany projekt aranżacji, chcieliby urozmaicić go lub zwiększyć funkcjonalność i estetyczną spójność całego projektu przez zastosowanie takich elementów, które będą „spinały” różne style i miejsca, tworząc jedną, niepowtarzalną, ale i niepodważalnie piękną koncepcję wykończenia przestrzeni zewnętrznej. Produkty z linii Completto znajdą zastosowanie w aranżacjach wykonywanych zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

PIASTRA.jpg Zobacz dokładny opis produktu: PIASTRA
PALLADIO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: PALLADIO
PALISADA_SPLIT.jpg Zobacz dokładny opis produktu: PALISADA SPLIT
PALISADA_RUSTYKALNA.jpg Zobacz dokładny opis produktu: PALISADA RUSTYKALNA
PALISADA_CLASSIC.jpg Zobacz dokładny opis produktu: PALISADA CLASSIC
OGRODZENIA.jpg Zobacz dokładny opis produktu: OGRODZENIA
NATULIT_MASSIMO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: NATULIT MASSIMO
MURJA.jpg Zobacz dokładny opis produktu: MURJA
KRAVENTO_GRANDE.jpg Zobacz dokładny opis produktu: KRAVENTO GRANDE
KRAVENTO_BASSO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: KRAVENTO BASSO
KRAVENTO_ALTO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: KRAVENTO ALTO
KAMIE_OGRODOWY.jpg Zobacz dokładny opis produktu: KAMIEŃ OGRODOWY
GAZON.jpg Zobacz dokładny opis produktu: GAZON TRAPEZOWY
CEGA_SPLIT.jpg Zobacz dokładny opis produktu: CEGŁA SPLIT
CADENA.jpg Zobacz dokładny opis produktu: CADENA
© All right reserved.