Oferta Libet deco

Libet decco aspero

Decco Aspero to linia produktów o bardzo specyficznym wzorze powierzchni uzyskiwanym w procesie śrutowania i szczotkowania. To właśnie w czasie tych zabiegów powierzchnia szlachetnej mieszanki mineralnej uzyskuje swój niejednorodny, niepowtarzalny, wyraźny, ale nienarzucający się wzór i delikatną, chropowatą fakturę. Taki typ wykończenia sprawia, że na powierzchni kostek Decco Aspero praktycznie nie widać zabrudzeń.

Libet decco antico

Decco Antico to linia stylizowanych kostek nawierzchniowych. Inspiracją do ich stworzenia były stare budowle, których elewacja zostały nadgryzione zębem czasu, co jednak tylko dodało im charakterystycznego piękna. Linia Decco Antico to pięć różniących się od siebie kształtem i wielkością wzorów: od niewielkich Merano i Romano przez średniej wielkości Natulit, po spore Durango i Atrio.

Libet decco elegante

Linia Decco Elegante to produkty zupełnie niezwykłe przede wszystkim dzięki nietuzinkowej metodzie obróbki powierzchni. Metodą tą jest płukanie, a efektem jej zastosowania chropowata, ale ciepła w dotyku powierzchnia o wyraźnie zróżnicowanych barwach. Mieszanka wielu różnych kruszyw o równie szlachetnej proweniencji i zaawansowana technologia wytwarzania sprawiły, że mimo genialnie prostych kształtów, kostki linii Decco Elegante przyciągają wzrok i zatrzymują go na długo.

Libet decco colormix

Linia Decco Colormix przypomina nieco linię Classic, z jedną, ale za to bardzo istotną różnicą: nawet jeśli kształty poszczególnych elementów są takie same, to kolory w tej linii należą do zdecydowanie niepowtarzalnych. Możliwość gry kolorami i ich odcieniami daje każdemu inwestorowi okazję do stworzenia aranżacji, która, choć klasyczna w kształcie, będzie czymś niepowtarzalnym, jednokrotnym, unikatowym.

© All right reserved.