Libet decco antico

Decco Antico to linia stylizowanych kostek nawierzchniowych. Inspiracją do ich stworzenia były stare budowle, których elewacja zostały nadgryzione zębem czasu, co jednak tylko dodało im charakterystycznego piękna. Linia Decco Antico to pięć różniących się od siebie kształtem i wielkością wzorów: od niewielkich Merano i Romano przez średniej wielkości Natulit, po spore Durango i Atrio.

Powierzchnie wszystkich kostek są delikatnie chropowate, mają nierównomierny odcień w obrębie tego samego koloru beżowego, brązowego lub szarego. Proste, ale atrakcyjne kształty przywodzą na myśl starodawne budynki lub nawierzchnie dróg (mimo że te ostatnie przypominają jedynie z wyglądu). Linia Decco Antico może być barwiona według oczekiwań klienta, a jedyne, co pozostaje niezmienne, to wysoka jakość wszystkich produktów. Decco Antico inspirowane dawnymi rozwiązaniami są bardzo uniwersalnymi kostkami. Pasują zarówno dla klasycznych aranżacji, jak i projektów bardziej nowoczesnych, co jest możliwe dzięki zastosowaniu neutralnych, lekkich w odbiorze barw oraz doskonałemu wykończeniu powierzchni kostek. Klasyczne piękno jest całkowicie ponadczasowe, kostki Decco Antico są tego niezbitym dowodem.

Szlachetna mieszanka mineralna, która służy jako surowiec do produkcji kostek, jest w dużej mierze tradycyjna. Jedynie proporcje są określane za pomocą współczesnego sprzętu, co pozwala na utrzymanie pełnej zgodności barw i wzorów między poszczególnymi partiami produkcyjnymi, co jest kolejnym atutem kostek dekoracyjnych Decco Antico.

ROMANO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: ROMANO
ATRIO Zobacz dokładny opis produktu: ATRIO
DURANGO Zobacz dokładny opis produktu: DURANGO
MERANO Zobacz dokładny opis produktu: MERANO
NATULIT Zobacz dokładny opis produktu: NATULIT
© All right reserved.