Libet patio

Zobacz dokładny opis produktu: PATIO

Patio to linia produktów z naturalnego kamienia, marmurowe gryzy i otoczaki. Naturalne, kamienne wykończenie doskonale współgra z wieloma innymi elementami dekoracyjnymi, jest estetycznie neutralne, co oznacza, że nie przytłacza i nie zawłaszcza aranżacji, ale stanowi z nią spójną całość.

Zarówno grysy o ostrych krawędziach, jak i delikatne otoczaki w linii Patio są dostępne w czterech naturalnych kolorach. Wszystkie są całkowicie naturalne, a więc cechują się pewną niejednorodnością barw i odcieni w obrębie opakowania, a nawet poszczególnych sztuk kamieni, ale wszystkie partie produkcyjne są ze sobą spójne. Zastosowań grysów i otoczaków może być wiele. Można użyć ich wyłącznie jako elementu dekoracyjnego albo swój wybór oprzeć tylko na cechach użytkowych, jednak najczęściej produkty linii Patio są funkcjonalnymi elementami dekoracyjnymi.

Naturalne piękno kamieni pasuje dobrze i do aranżacji klasycznych i nowoczesnych. Są wykorzystywane samodzielnie albo w połączeniu z innymi liniami produktów, z którymi współgrają kolorystycznie i estetycznie. Możliwość wyboru spośród czterech kolorów naturalnych kamieni sprawia, że każdy inwestor ma również możliwość zindywidualizowania swojej aranżacji przez stworzenie wielobarwnego wzoru lub zastosowanie odmiennych barw w poszczególnych częściach aranżacji. Kamienie naturalne, zarówno grysy, jak i otoczaki, są wykorzystywane często do wykończeń podjazdów, ścieżek, alejek itd., ale ich zastosowanie ograniczone jest wyłącznie fantazją projektanta i inwestora.

© All right reserved.