Libet fassade

Stworzenie odpowiedniej elewacji, która będzie trwała i estetyczna, nie jest zadaniem prostym. Kostki elewacyjne Fassade pozwalają na stworzenie wielu różnych aranżacji, zarówno utrzymanych w tonacji klasycznej, jak i bardziej nonkonformistycznych. Barwne, różnokształtne kamienie stworzą prawdziwie niezwykłą elewację.

W przypadku elewacji najwyższej klasy nie wolno ograniczać się tylko do oceny barwy. Najwyższej klasy wykończenie ocenia się również pod kątem faktury czy formy przestrzennej. Kostki elewacyjne Fassade świetnie imitują klasyczne wykończenia kamienne, a minimalizm przy kształtowaniu obrysu sprzyja stworzeniu złudzenia naturalności składowych części elewacji. Pewna zmienność kolorów, odcieni i kształtów, również właściwa klasycznym wykończeniom, została tu zachowana, dzięki czemu kostka prezentuje się równie dobrze, co naturalne kamienie elewacyjne stosowane w dawnych czasach.

Dzięki ściśle określonym procedurom obróbki, wszystkie wyroby z linii Fassade charakteryzują się niezwykłym poziomem detali, bardzo wysoką trwałością, odpornością na uderzenia i zmiany temperatury. Inspirowane konkretnymi gatunkami kamieni wykorzystywanych jako okładziny elewacyjne, poszczególne produkty różnią się od siebie estetyką, rozmiarami, barwą, ale nie trwałością, która jest równie wysoka we wszystkich przypadkach. Każda elewacja stworzona z produktami linii Fassade jest niepowtarzalna, a zmienność rozmiarów sprawia, że wzory elewacji wykończonych tymi produktami są całkowicie unikalne.

SEVILLA1.jpg SEVILLA
plytka-Casares.jpg CASARES
MARABELLA1.jpg MARABELLA
CANTABRIA2.jpg CANTABRIA
ALPAMAYO1.jpg ALPAMAYO
© All right reserved.