Libet impressio

Impressio to linia inspirowanych naturalnymi kamieniami płyt tarasowych. Cała kolekcja jest bardzo zróżnicowana zarówno jeśli chodzi o odcienie kolorów, jak i kształty i wielkości płyt. Poszczególne produkty dostępne są w barwach od jasnoszarej przez beżową, piaskową, aż po ciemnoszare i niemal czarne.

Inspiracją do stworzenia poszczególnych kształtów i kolorów były naturalne skały z różnych zakątków świata. Odwzorowano jednak nie tylko kształt i kolor, ale także teksturę i delikatne rysunki na powierzchni płyt, dzięki czemu stały się one niemal wierną kopią swoich pierwowzorów. W większości elementów można odkryć miej lub bardziej wyraźne nawiązania do tradycji budownictwa z obszarów Morza Śródziemnego, niezwykle bogatej tradycji, która wyrażała się przede wszystkim przez kolory i kształty. Nie brakuje w tej kolekcji jednak także elementów znacznie prostszych niż te, które wybierają miłośnicy wzorów z Hellady czy Rzymu. Prostota geometryczna ma to do siebie, że jest naprawdę uniwersalna: płyty tego rodzaju pasują doskonale na każdy taras, a możliwość skomponowania własnej mozaiki kolorów pozwala na stworzenie w pełni indywidualnej, całkowicie niepowtarzalnej aranżacji.

Szlachetna mieszanka, stanowiąca bazę płyt tarasowych Impressio jest bardzo odporna na różne rodzaje uszkodzeń, a barwy płyt są trwałe. To tłumaczy, dlaczego Impressio to jedna z najchętniej wybieranych przez inwestorów linii produktów w swojej kategorii. Nie bez znaczenia jest tu też na pewno unikalność wzorów, ale o tym przekonaj się sam.

venetia_prostokt.jpg Zobacz dokładny opis produktu: VENETIA PROSTOKĄT
VENETIA_KOO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: VENETIA KOŁO
TRAWERTYN.jpg Zobacz dokładny opis produktu: TRAWERTYN
TOSCANIA_PROSTOKT.jpg Zobacz dokładny opis produktu: TOSCANIA PROSTOKĄT
TOSCANIA_KOLO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: TOSCANIA KOŁO
TORINO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: TORINO
TIERRA.jpg TIERRA
SOLEDO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: SOLEDO
MONZA_ELEGANTE.jpg Zobacz dokładny opis produktu: MONZA ELEGANTE
MONZA_COLORMIX.jpg Zobacz dokładny opis produktu: MONZA COLORMIX
MAXIMA.jpg Zobacz dokładny opis produktu: MAXIMA
MAXIMA_TRIO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: MAXIMA TRIO
MAXIMA_LUMINO.jpg Zobacz dokładny opis produktu: MAXIMA LUMINO
MAXIMA_GRANDE.jpg Zobacz dokładny opis produktu: MAXIMA GRANDE
© All right reserved.