Libet stampo

Linia Stampo to cztery bardzo oryginalne produkty z betonu. Myliłby się jednak ten, kto myśli, że proponujemy wycieczkę w czasie do epoki Gomułki albo Gierka: tym razem beton ma znacznie bardziej cywilizowane oblicze i posłużył do stworzenia nie tylko użytecznych, ale przede wszystkim pięknych produktów. Linia Stampo to niezwykle dekoracyjna donica, sześcian oraz kula i piłka golfowa, przy czym te dwa ostatnie kształty to jedyne na polskim rynku propozycje bezszwowe, a więc znacznie bardziej estetyczne niż to, co do tej pory mieli do dyspozycji inwestorzy.

Linia Stampo została wprowadzona na rynek jako urozmaicenie nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji przestrzeni, dla których stanowi swoistą przeciwwagę. Stampo ma w założeniu dopełniać estetyki kostek nawierzchniowych albo betonu architektonicznego, przykuwając uwagę, ale jednocześnie nie będąc nadmiernie krzykliwą propozycją.

Dzięki impregnacji już na etapie produkcji, linia Stampo to produkty całkowicie odporne nie tylko na warunki atmosferyczne, ale również na zabrudzenia, zachlapania itp. Właściwa technologia produkcyjna pozwala na stworzenie produktów, które niezwykłe są nie tylko pod względem estetyki, ale również funkcjonalności. Wychodząc z założenia, że nie ilość produktów świadczy o prawdziwym znaczeniu danej linii projektowej, można stwierdzić, że Stampo jest zdecydowanie jedną z najbardziej niezwykłych propozycji w naszej ofercie i nawet mimo tego, że są to tylko 4 wzory, każdy z inwestorów znajdzie dla siebie ten, w którym się od razu zakocha.

SZEŚCIAN Zobacz dokładny opis produktu: SZEŚCIAN
KULA Zobacz dokładny opis produktu: KULA
PIŁKA GOLFOWA Zobacz dokładny opis produktu: PIŁKA GOLFOWA
DONICA Zobacz dokładny opis produktu: DONICA
plaster miodu
© All right reserved.