Libet decco elegante

Linia Decco Elegante to produkty zupełnie niezwykłe przede wszystkim dzięki nietuzinkowej metodzie obróbki powierzchni. Metodą tą jest płukanie, a efektem jej zastosowania chropowata, ale ciepła w dotyku powierzchnia o wyraźnie zróżnicowanych barwach. Mieszanka wielu różnych kruszyw o równie szlachetnej proweniencji i zaawansowana technologia wytwarzania sprawiły, że mimo genialnie prostych kształtów, kostki linii Decco Elegante przyciągają wzrok i zatrzymują go na długo.

Jednym z efektów zastosowania technologii płukania jest stworzenie kostek, które mają równie duże powinowactwo do aranżacji w różnych stylach, zarówno inspirowanych klasyką, jak i bardzo nowoczesnych. W każdej z ról kostki Decco Elegante sprawdzają się świetnie, ponieważ same w sobie są niezwykłe, co pozwala w każdej z nich odnaleźć mniej lub bardziej subtelne nawiązania do stylu dominującego w danej aranżacji.

Dodatkowego smaczku wszystkim projektom można nadać, dobierając do wykorzystania odmienne wersje kolorystyczne kostek Decco Elegante. W każdej z tych wersji jest coś, co przyciąga wzrok, ale jest też coś, co łączy wszystkie produkty z tej linii – jest to ekstremalna trwałość. Kostki Decco Elegante wyróżniają się twardością, odpornością na warunki atmosferyczne, a naturalnie zróżnicowana kolorystyka zmniejsza widoczność zabrudzeń na ich powierzchni, co jest dodatkowym atutem. Decco Elegante to propozycja dla inwestorów, którzy wiedzą, czego chcą, którym znudziły się szablonowe aranżacje i którzy szukają stale nowych doznań estetycznych.

AKROPOL Zobacz dokładny opis produktu: AKROPOL
PICCOLA Zobacz dokładny opis produktu: PICCOLA
QUADRA Zobacz dokładny opis produktu: QUADRA
© All right reserved.